استایل پاور پک

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

100% پرداخت مطمئن!
روش فراموش کردن دوست دختر

سلام، حدود یک سالی میشه  که با دختری دوست هستم، من قبول دارم که دوست بودن با جنس مخالف بده ولی نمی تونم رابطم رو باهاش تموم کنم، دنبال روش فراموش کردن دوست دختر م هستم چیکار باید بکنم؟

 

چطور می تونم دوست دخترم رو فراموش کنم

چیکار باید کرد؟

همین که فرد بتونه راه درست رو تشخیص بده و دغدغه اصلاح رفتارش رو داشته باشه ، خیلی ارزشمنده.

حال باید فاصله ی قبول تا عمل را طی کرد، در حقیقت فرد قبول کرده و الان فقط باید عمل کند، باید دلو به دریا بزنه و عمل کنه و به هر زحمتی هست خودش رو به انجام اون عمل وادار کند.

برای این که بتونی یه رابطه، اونم یه رابطه ای که نسبتا طولانی بوده رو تموم کنی و راحت بتونی دوست دخترت رو فراموش کنی باید یکسری اصول رفتاری رو حتما بهش ملتزم باشی و انجامش بدی:

برای چی می خوای فراموشش کنی، بنویسش

قلم و کاغذ بردار و دلایل منطقی و مهمی که تو رو متقاعد کرده که باید به این ارتباط پایان بدی و دوست دخترت رو فراموش بکنی  رو به صورت تیتروار یادداشت کن ،که تا هرچند وقت یکبار که به فکرش افتادی و خواستی دوباره باهاش ارتباط بگیری، بشینی اینارو بخونی که یه وقت دوباره به سمتش نری و بهش فکر نکنی.

مثلا بنویس که آیا این عشق، عشق واقعی هستش یا نه؟

یا اینکه آیا روابط اینجوری قبل از ازدواج خوبه یا بد؟

یا…

هر وقت خواستی شروع کنی، کلا فراموشش کن

فراموش کردن دوست دختر یا دوست پسر ( فرقی با هم ندارن ) باید به طور کامل و صد در صد و یکباره تموم بشه.

بهش بگو من فهمیدم این رابطه غلطه و تمام. یا بهش بگو من جدیدا با یکی ( خدا ) آشنا شدم که اون دوست نداره با تو رابطه داشته باشم.

نشه که با خودت بگی که، حالا فقط هفته ای یک بار تلفنی یا فقط توی فضای مجازی ارتباط داشته باشم بلکه صد در صد، همه جور روابط رو باهاش قطع کن.

حتما رابطه رو یکباره تموم کن.وقتی تصمیم گرفتی که رابطت رو تموم کنی، دیگه نگو: حالا آروم آروم آمادش کنم یا یکم بپزمش و به مرور باهاش تموم کنم که همین اشتباه در بسیاری ازموارد منجر به سستی در اجرای تصمیم و یا حیله ورزی دختر در اغوای پسر برای تداوم رابطه میشه.

تمام پل های رسیدن بهش رو خراب کن

پل خراب شده

یکی از روش های فراموش کردن دوست دختر که خیلی هم موثره اینه که تمام راه هایی که منجر به ارتباط گیری مجدد میشه باید از بین برده بشه. شمارش رو از مخاطبین گوشیت حذف کن، اصلا سیم کارتت رو عوض کن تا شمارت رو نداشته باشه و نتونه مزاحمت بشه، دیگه صفحش رو دنبال نکن، از گروه هایی که اونم عضوشه حتما خارج شو و هر راه ارتباطی رو کامل از بین ببر.

 

جاسوئیچی هاش رو بنداز دور

تمام آثار و یادگاری های طرف مقابل باید نابود بشه. هر چیزی که تورو یاد اون می اندازه مثل متن پیامک، عکس، فیلم، فایل صوتی، هدیه و هر چیز مرتبط با اون رو از بین ببر.

نکنه بگی حیفه و اونو دور از دسترس مثلا توی انباری بذاری یا بذاریش توی کمدت بلکه به طور کامل از زندگیت خارجش کن. هدیش رو پس بده یا دور بندازش، چون این چیزها نمی ذاره دوست دخترت رو فراموش کنی.

تو جایی که اون هست تو نباش

باید احتمال مواجهه توی فضای حقیقی و مجازی به صفر رسونده بشه.

اگر مثلا در مهمونی ای که اون دختر هم بود، مجبور شدی حاضر بشی، حواست رو پرت کن و خودت رو نسبت بهش، بی تفاوت نشون بده و زیرچشمی تعقیبش نکن و اگر یه موقع ، تیکه ای، حرفی، متلکی بهت انداخت، به هیچ وجه جوابش رو نده تا در دام شیطان و لغزش دوباره نیفتی.

اگه فکر می کنی اون با دوستاش جاهایی که تو با دوستات میری رو میدونه و پامیشه میاد، اون جاها نرو.

مواظب افکارت باش

از هر چی که موجب گرایش به بی بند و باری میشه باید دوری کرد.

مثل: ولگردی مجازی، کلیپ های عاشقانه، تصاویر و فیلم های برهنه، موسیقی حرام و خوانندگی زن و…

حافظه گوشیت رو از مواردی که گفته شد خالی کن. از گروه ها و کانال هایی که مطالب غیر اخلاقی می فرستن خارج شو…

و در کنار این کار ها، ارتباط خودت رو با خدا و اهل بیت  تقویت کن.

بهترین پیشنهاد برای این کار، نماز جماعت توی مسجد و رفتن به هیات امام حسین علیه السلام است.

چرا؟ چون تویی که دنبال روش های فراموش کردن دوست دختر هستی، تویی که می خوای کسی رو از قلبت بندازی بیرون، اگه بتونی یک کسی رو جای اون بذاری و جاش رو توی قلبت پر کنی، خیلی راحت تر می تونی دوست دخترت رو فراموش کنی.

قوی باش، راحت وا نده

باید انسان اراده خودش رو تقویت کنه.

یکی از علت هایی که بعضی ها زود جا میزنن و نمی تونن روش های فراموش کردن دوست دختر رو خوب اجرا کنن، اینه که آدمای ضعیفی هستن و اراده سستی دارن. اگه آدم اراده قوی ای داشته باشه میتونه مقابل خواسته نفسش وایسه و جا نزنه.

برای تقویت اراده، همون جوری که برای خوش اندام شدن میری بندسازی و بدنت رو ورزیده می کنی، باید روح خودت رو هم ورزیده کنی! میگی چطوری؟

باید روزانه برنامه سختی کشیدن داشته باشی! تا نفست به سختی کشیدن عادت کنه تا وقتی که دل کندن از ارتباط با جنس مخالف براش سخت میشه، بتونه تحمل کنه…

مثلا: صبح زود خودت رو مجبور کن تا ازرختخواب گرم و نرم جدا بشی و بری نون تازه بخری، ورزش سنگین و سخت انجام بده کاری که خیلی دوست داری رو یه مدت انجام نده و به طور مثال یه مدت غذای فست فودی نخور و یا یه مدت اینترنت نخر و جاهایی که دوست داری نرو.

فکرتو ازش خالی کن

می خوای دوست دخترت رو فراموش کنی؟! هیچ وقت بهش فکر نکن. نذار مغزت درگیرش باشه.

اگر به ذهنت خطور کرد، اون رو دنبال نکن و سریع فکرت رو منحرف کن.

این جور موقع ها دوتا عدد چند رقمی رو در هم ضرب کن یا با خونواده یا دوستت شروع به صحبت کن و یا با هر ترفندی که جواب میده، ذهن و فکرت رو کنترل کن، برو بشین با گوشیت یا هر چیز دیگه ای بازی کن، برو بیرون بشین خیابون رو ببین، خلاصه یه کاری بکن که فکرت دیگه درگیرش نباشه.

با اونا که دوست دختر دارن، نگرد

باید از ارتباط و رفاقت با اونایی که دوست دختر دارن پرهیز کرد.

ارتباط با این جور آدم ها، موجب عادی سازی رابطه با جنس مخالف میشه و آدم رو وسوسه می کنه که چرا باید دوست دخترت رو فراموش کنی و ازش دور باشی.

از دوستات هم بخواه که درباره دوست تو دیگه صحبت نکنن و دربارش سوال نکنن.

حالا به فکر یک رابطه خوب باش

ازدواج

مقدمات داشتن یک رابطه پاک، امن و پایدار رو برای خودت فراهم کن و این رو هم به لیستت اضافه کن که چقدر ضررهای دوستی قبل از ازدواج می تونه به ازدواجه آیندت لطمه بزنه

برای این کار، باید در موارد زیر، خودت رو به رشد و بلوغ لازم برسونی:

  • رشد عقلانی: باید نگاه انسان به زندگی جدی باشه، دنبال فقط خوش گذرونی و تفریح نباشه، انتخاب هاش بر اساس، منطق و مصلحت سنجی باشه، هدف گذاری و اولویت بندی داشته باشه که همه این ها توی هر سن و سالی متناسب با خودش باید وجود داشته باشه.
  • رشد اجتماعی: باید آداب معاشرت، اخلاق، مدارای با مردم، صبر و شکیبایی و مهارت های لازم در تعاملات اجتماعی که برای موفقیت در زندگی آینده بسیار مهم هست و فرا گرفت و به کار بست تا به عنوان فردی جا افتاده شناخته بشی.
  • رشد اقتصادی: باید از دوران کودکی و نوجوانی به دنبال یادگیری مهارت های در آمدزا بود تا در سنین جوانی، اشتغال ما منوط به مدرک تحصیلی و استخدام رسمی نباشه. به طور مثال: کارهای فنی مرتبط با چوب، تعمیرات الکترونیکی، آی تی ، شبکه ، گرافیک ومهارت هایی از این دست.

با خانوادت در میان بذار

یکی از بهترین روش های فراموش کردن دوست دختر اینه که انسان تا حد امکان مسئله را با خانواده در میان بگذارد تا با مشورت و راه کارهای آنان، زمینه را برای آشنایی و خواستگاری فراهم کنند و اگر سوء استفاده یا فریبی در کار باشد، زود مسئله روشن شود، البته مشورت با دیگران و توکل و استمداد الهی در این مرحله مهم است و به حل مشکل بسیار کمک می کند.

تنها نباش

تنهایی، معمولا ذهنمان را به سمت چیزهای جدیدی برای تفکر می کشاند، زمانی که تنهاییم معمولا به مسائل مرتبط با زندگی مان فکر خواهیم نمود و از آن جایی که سعی در فراموشی او دارید ممکن است باز به ذهنتان خطور کند.

تنها نمانید ، این فراموشی دوست دخترتان را ساده تر خواهد نمود.

صبور باش

شاید بشه گفت کاربردی ترین روش فراموش کردن دوست دختر اینه که، بعد از تمام انجام کارهای بالا، حالا وقتشه که صبور باشید.

انقدر کارهای بالارو تکرار کنید و انقدر صبر کنید تا به کلی فکرش از زندگیتون بیرون بره.

دیدگاهتان را بنویسید