دعای امام حسین در واقعه کربلا برای باران !

 

شخصیتی که ما از سیدالشهدا علیه السلام  میشناسیم اینجوریست که امام حسین الگوی مقاومت و ایثار هستند.

تمام جریان کربلا باید در حالت عادی و بدون هیچ کمک ماورا الطبیعی اتفاق می‌افتاد. شاید بپرسید چرا مگر امام حسین علیه السلام برای خداوند جزء بهترین بند‌ها نبود؟ به این خاطر که هدف خداوند و اباعبدلله الحسین علیه السلام، ساختن یک الگو بود. الگویی که بتوانیم از آن در هر جایی از زندگی استفاده کنیم.

اگر امام حسین از جایگاهی که نزد خدا داشتند استفاده و از خدا طلب باران می کردند، می‌توان گفت که آیا باز هم الگوی تمام و کمالی هستند؟ پس مطئمنا دعای امام حسین علیه السلام برای باران حتما از طرف خدا اجابت می‌شد. اما اونموقع دیگه هیچوقت شاهد همچین شور حسینی نبودیم. این حرکت سالار شهیدان باعث شد که عاشورای حسینی و بزرگترین اجتماع شیعیان شکل بگیرد. که امروزه وقتی نام حسین بن علی می ‌آید دلهای عاشق آزادگی به جنبش می‌افتد.

ما در پشتیبان‌من  سعی کردیم که بتوانیم با زبان ساده پیام سیدالشهدا رو به شما انتقال بدیم. بهتون توصیه می‌کنم این کلیپ را تا آخر ببینید و دیدگاه خودتون رو با ما به اشتراک بذارید.

یک پاسخ

  1. سلام خسته نباشید بله همین الانم من بارها در بعضی مسائل شنیدم که به بعضی ها میگیم امامام(ع) اینجور بودن اینجور زندگی میکردن میگن اونا امام بودن ما کجا امام کجا، ما که نمیتونیم مثل اونا باشیم اصلا جتی بهشت رفتن را محال میدونن و هیچ کسی را حتی خودشون را مستحق نمیدونن ث میگن ما که معلومه ته جهنمیم

دیدگاهتان را بنویسید